EEEFTV151XAP
Partnumber:
EEEFTV151XAP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.16 Ohm 600mA 2000h 105°C Automotive T/R