EEEHA1C101WP
Partnumber:
EEEHA1C101WP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 70mA 1000h 105°C Automotive T/R