EEEHA1C330WR
Partnumber:
EEEHA1C330WR
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 33uF 16V 20% (5 X 5.4mm) SMD 35mA 1000h 105°C Automotive T/R