EEEHA1H101UP
Partnumber:
EEEHA1H101UP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 10.2mm) SMD 110mA 1000h 105°C Automotive T/R