EEEHA1H470XP
Partnumber:
EEEHA1H470XP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 63mA 1000h 105°C Automotive T/R