EEEHB1C100R
Partnumber:
EEEHB1C100R
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 16V 20% (4 X 5.8mm) SMD 28mA 2000h 105°C Automotive T/R