EEEHD1A222AQ
Partnumber:
EEEHD1A222AQ
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 10V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 620mA 5000h 105°C Automotive T/R