EEETQV101XAP
Partnumber:
EEETQV101XAP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.3 Ohm 197mA 2000h 125°C Automotive T/R