EEF-CX1C680R
Partnumber:
EEF-CX1C680R
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 68uF 16VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.04 Ohm 3000mA 2000h 105°C T/R