EEF-SX0E471ER
Partnumber:
EEF-SX0E471ER
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 470uF 2.5VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.009 Ohm 6300mA 2000h 105°C T/R