EEFCD0K330R
Partnumber:
EEFCD0K330R
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
544 in stock
SKU:
EEFCD0K330R
Package
Cap Aluminum Polymer 33uF 8VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 0.018 Ohm 2500mA 1000h 105°C T/R