EEFCX0J221R
Partnumber:
EEFCX0J221R
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.015 Ohm 5100mA 2000h 105°C T/R