EEFGX0D331R
Partnumber:
EEFGX0D331R
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 330uF 2VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.003 Ohm 10200mA 2000h 105°C T/R