EEFHX1E220R
Partnumber:
EEFHX1E220R
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 22uF 25VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.04 Ohm 3200mA 1000h 125°C T/R