EEFSX0G221ER
Partnumber:
EEFSX0G221ER
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 220uF 4VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.009 Ohm 6300mA 2000h 105°C T/R