Partnumber: EEFUD0J121R
Manufacturer: Panasonic
products.category: Diode Dynamics
Availability: 696 in stock
SKU: EEFUD0J121R
decrease increase
Package Cap Aluminum Polymer 120uF 6.3VDC 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 0.015 Ohm 3000mA 1000h 105°C T/R