EEH-AZF1H101
Partnumber:
EEH-AZF1H101
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 100uF 50VDC 20% (10 X 9.5mm) Radial 5mm 0.028 Ohm 900mA 1000h 150°C Automotive