EEH-ZA1H101P
Partnumber:
EEH-ZA1H101P
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 100uF 50VDC 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.028 Ohm 2000mA 10000h 105°C Automotive T/R