EEH-ZC1J560P
Partnumber:
EEH-ZC1J560P
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 56uF 63VDC 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.03 Ohm 1400mA 4000h 125°C Automotive T/R