EEH-ZC1V680XP
Partnumber:
EEH-ZC1V680XP
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 68uF 35VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.035 Ohm 1400mA 4000h 125°C Automotive T/R Country of Origin: Japan