EEH-ZS1J181UV
Partnumber:
EEH-ZS1J181UV
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 180uF 63VDC 20% (10 X 16.8mm) SMD 0.015 Ohm 3500mA 4000h 125°C Automotive T/R