EEHZA1E101XP
Partnumber:
EEHZA1E101XP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 100uF 25VDC 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.03 Ohm 2000mA 10000h 105°C Automotive T/R