EEHZA1H330XP
Partnumber:
EEHZA1H330XP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 33uF 50VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.04 Ohm 1600mA 10000h 105°C Automotive T/R