EEHZA1H680P
Partnumber:
EEHZA1H680P
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 68uF 50VDC 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.03 Ohm 1800mA 10000h 105°C Automotive T/R