EEHZC1J220XP
Partnumber:
EEHZC1J220XP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 22uF 63VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.08 Ohm 900mA 4000h 125°C Automotive T/R