EEHZC1J470P
Partnumber:
EEHZC1J470P
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 47uF 63VDC 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.04 Ohm 1100mA 4000h 125°C Automotive T/R