EEHZC1V680XV
Partnumber:
EEHZC1V680XV
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 68uF 35VDC 20% (6.3 X 8mm) SMD 0.035 Ohm 1400mA 4000h 125°C Automotive T/R