EET-HC2D102HA
Partnumber:
EET-HC2D102HA
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 200V 20% (22 X 50mm) Snap-In 10mm 2300mA 2000h 105°C Bulk