EEU-EB1A101S
Partnumber:
EEU-EB1A101S
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 10V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 66mA 5000h 105°C Automotive Bulk