EEU-EB1J471
Partnumber:
EEU-EB1J471
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 63V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 454mA 10000h 105°C Automotive Bulk