EEU-EB2G470SB
Partnumber:
EEU-EB2G470SB
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 400V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 730mA 5000h 105°C Ammo