EEU-FC0J392
Partnumber:
EEU-FC0J392
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3900uF 6.3V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1945mA 5000h 105°C Automotive Bulk