EEU-FC1C222S
Partnumber:
EEU-FC1C222S
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 16V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 2205mA 5000h 105°C Automotive Bulk