EEU-FC1J102U
Partnumber:
EEU-FC1J102U
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 63V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 2670mA 5000h 105°C Automotive Bag