EEU-FC1J391S
Partnumber:
EEU-FC1J391S
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 63V 20% (18 X 15mm) Radial 7.5mm 1690mA 5000h 105°C Automotive Bulk