EEU-FC1V331
Partnumber:
EEU-FC1V331
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 1050mA 3000h 105°C Automotive Bag