EEU-FM1V151
Partnumber:
EEU-FM1V151
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 35V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 950mA 3000h 105°C Bulk