EEU-FR1V101
Partnumber:
EEU-FR1V101
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 950mA 6000h 105°C Bulk