EEU-FR1V222
Partnumber:
EEU-FR1V222
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 35V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 3820mA 10000h 105°C Bulk