EEU-FS1H151L
Partnumber:
EEU-FS1H151L
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 50V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 1140mA 8000h 105°C Bulk