EEU-FS1K471S
Partnumber:
EEU-FS1K471S
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 80V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 1450mA 10000h 105°C Bulk