EEU-TP1V202SB
Partnumber:
EEU-TP1V202SB
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2000uF 35V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 0.02 Ohm 2470mA 5000h 135°C Automotive Ammo