EEUEB1E101
Partnumber:
EEUEB1E101
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10140000 in stock
SKU:
EEUEB1E101
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 15mm) Radial 2.5mm 135mA 7000h 105°C Bulk