EEUEB1J100SH
Partnumber:
EEUEB1J100SH
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 63V 20%( 5 X 11mm) Radial 2.5mm 30mA 5000h 105°C Ammo