Partnumber: EEUEB1J330S
Manufacturer: Panasonic
products.category: IC CHIPS
Availability: 1101 in stock
SKU: EEUEB1J330S
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 33uF 63V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 50mA 5000h 105°C Automotive Bulk