EEUED2D470
Partnumber:
EEUED2D470
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 200V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 790mA 10000h 105°C Bulk