EEUFC1E561
Partnumber:
EEUFC1E561
Availability:
1318000 in stock
SKU:
EEUFC1E561
Package
Cap Aluminum Lytic 560uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1220mA 3000h 105°C Automotive Bulk