EEUFC1H102
Partnumber:
EEUFC1H102
Availability:
590 in stock
SKU:
EEUFC1H102
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 2235mA 5000h 105°C Automotive Bag