EEUFC1H121L
Partnumber:
EEUFC1H121L
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 120uF 50V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 635mA 2000h 105°C Automotive Bulk