EEUFC1J680
Partnumber:
EEUFC1J680
Availability:
1209 in stock
SKU:
EEUFC1J680
Package
Cap Aluminum Lytic 68uF 63V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 405mA 2000h 105°C Automotive Bulk